Casus Telefon İzleme

Casus Telefon İzleme

Adından da anlayacağınız gibi bir kişiyi takip etmeye olanak tanıyan program, birden fazla özelliğe sahip şekilde teknolojinin en iyi ürünlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak programdan amacına yönelik iyi bir verim alınması adına mutlak suretle işinde ehil kişilerin elinden çıkan yani profesyonel bir firmanın yazılımı değerlendirilmelidir. Aksi takdirde yapmayı planladığınız takip işleminde yakalanma ihtimalinizin yüksek olduğunu belirtmek isteriz. Çünkü amatörce hazırlanan bir yazılım kesintisiz takip olanağı tanımadığı gibi aynı zamanda sesli görüşmelere dahil olma durumunuzda görüşmenin kalitesinde araya seslerin karışması, alttan hışırtı gibi parazit oluşması tarzında olumsuzluklar belirecektir. Aynı zamanda telefon uzun bir müddet kullanılmadığında ele alınınca fazla ısınmış olması ve kendiliğinden zaman zaman ışığının yanıp sönmesi gibi eylemler, hedef kişinin dinlendiğine dair şüphelenmesine ve telefonunu kontrol ettirmesine yol açacaktır. Amatör yazılım uzman bir kişi tarafından telefonun kontrol edilme durumunda kendini ele verecektir. Ancak profesyonelce hazırlanan Casus Telefon İzleme yazılımında yukarıda belirtilen eylemler oluşmayacak ve uzman kontrolünde dahi kendini ele vermeyecektir. Bu sebeple hedef belirlenen kişi gizliden sorunsuzca takip edilebileceği gibi istenen her türlü bilgiye de kolayca erişim sağlanacaktır. Yazılımın teknik kısmı hakkında verdiğimiz bilginin yanı sıra birde uygulama kısmı hakkında detay vermek gerekirse, öncelikle programı kullanmak istediğiniz süre kadar satın almalı ve hedef kişinizin telefonuna direk olarak yükleme yapmalısınız. Burada şunu da belirtmek isteriz ki, telefon dinleme programlarının hiçbiri uzaktan mail veya mesaj yolu ile yüklenemez. Bu gibi iddialarla ürün satmak isteyen kişilere kesinlikle itibar etmemeniz, boş yere para harcamamanız için önemlidir.

Program hedef kişinin telefonuna yüklendikten sonra yönetici kısmına kendi cep telefonu numaranızı girmeniz ve programı aktif hale getirmeniz gereklidir. Aka bininde kendi panelinizde programı kullanabilmeniz için oluşturulan kullanıcı adı ve parola girişini yaptıktan sonra hedef telefona istediğiniz anda bağlanabilecek ve tüm detaylarıyla telefon ile yapılan her eylemi izleyebileceksiniz. Yalnız takibinizin kesintiye uğramaması için hedef kişinin mutlaka 7/24 aktif interneti olması gereklidir. Ancak bu sayede ağ bağlantısı oluşturabilir ve hedef telefonu uzaktan kontrol etme imkanına erişebilirsiniz. Genel olarak Casus Telefon özelliklerinden birkaçını saymak gerekirse, en önemli özellilerinden biri sesli görüşmeleri dinleyebilmektir. Mesela eşinizin telefonuna yüklediğiniz programın ardından gelen ve giden sesli aramalarda kendi panelinize uyarı mesajı gelir ve ister görüşmeye gizliden ortak olabilir, isterseniz de kayıt altına alıp daha müsait bir zaman diliminde görüşmenin içeriğini dinleyebilirsiniz. Bununla birlikte yer tespiti özelliğinden faydalanmanız, eşinizin gün içinde nerelere gittiğini sizlere sunacaktır. Aynı şekilde ortam dinleme özelliği de gittiği yerlerde kimlerle görüşüp neler konuştuğundan haberdar olmanıza ön verecektir. Bunun yanı sıra uzaktan kamerayı açma ve resim ile video çekme fırsatını da sizlere sunan Telefon Takip Programı , iş veya özel yaşamınızda bir delil sunmanız gerektiğinde emin olunuz ki çok işinize yarayacaktır.

Bitmek bilmeyen özelliklerinden yine oldukça avantaj sağlayacak bir detay ise gelen ve giden mesaj ile maillerin eş zamanlı olarak sizin panelinize yansıyacağıdır. Yani eşiniz çaktırmadan birine mesaj gönderdiğini düşünüyor olabilir ama mesaj direk olarak sizin ekranınızda görüneceği için hiçbir şekilde gizli bir olayın gelişmesi mümkün olmayacaktır. Son zamanlarda akıllı cep telefonlarının boyutlarının büyümesi ve birçok aktiviteyi destekler özelliklere sahip olması, insanların bilgisayara gereksinimini azaltmış ve hemen her şeyi cep telefonu ile çözmelerine yol açmıştır. Dolayısıyla evde, işte ve hatta yolda bile elden düşmeyen cep telefonlarında en fazla kullanılan facebook, whatsapp, viber, line gibi sosyal paylaşım platformları, hemen herkeste bu kadar saat ne yapıyor merakını uyandırmaktadır. İşte bu merakınıza ışık tutacak olan Telefon Dinleme programı, hedef kişinizin kullandığı bütün sosyal sitelerin şifrelerini önünüze serecek ve sizler bu alanlarda hedef kişinizin neler konuştuğunu, neler paylaştığını kolayca görebileceksiniz. Bu yazılım android ve ios tabanlı cep telefonlarında uygulanabilmekte olup, her marka ve modele uygun yazılımlar da üretilmiştir. Hedef kişinizin kullandığı cep telefonu marka ve modeline uygun bir yazılım satın alarak gizliden takibinize başlayabilir, saklandığını düşündüğünüz gerçekler varsa hiç çaba sarf etmeden oturduğunuz yerden öğrenebilirsiniz. Eş takibi, çalışan takibi ve çocuk takibi konularında sizlere fayda sağlayacak olan yazılım, amacını aşmadan kullanıldığı vakit herhangi bir sorun teşkil etmeyecektir.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*